O firmie

Firma VECOLINE Sp. z o.o. wchodzi w skład „GILLMET GROUP”, którą stanowią ludzie kultywujący od pięciu pokoleń tradycje związane z działalnością w branży wyrobów metalowych. Dynamiczny rozwój i doświadczenie nabyte przez niemal stulecie pozwalają sprostać najnowszym wymogom technologicznym. Firma VECOLINE jest producentem urządzeń grzewczo-wentylacyjnych. Specjalizujemy się również w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych.

Wiarygodność naszych zapewnień o najwyższej jakości i konkurencyjności oferowanych wyrobów i usług poparta jest rekomendacją stałych klientów, wśród których można wymienić: stocznie, huty, kopalnie, elektrownie, elektrociepłownie, firmy montażowe i budowlane. Docieramy do każdego miejsca w kraju, dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych klientów. VECOLINE rozwija silną i stabilną sieć dystrybucji. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi ludźmi. Z tymi na których zawsze możemy liczyć.

Posiadamy własne ekipy montażowe, serwisowe i doświadczoną kadrę techniczną, która błyskawicznie rozwiąże każdy ewentualny problem na miejscu lub przez telefon lub email. Na bieżąco szkolimy i podnosimy kwalifikację naszych pracowników. Pracujemy tylko z profesjonalistami i dostarczamy profesjonalny sprzęt. Wiemy czego potrzebują nasi klienci. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty.

Oferujemy Państwu usługi ogrzewania nadmuchowego od projektu, doboru urządzeń poprzez terminową i niezawodną dostawę, wykonanie instalacji, uruchomienie aż do zapewnienia serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Współpracujemy z naszymi partnerami na każdym etapie realizacji obiektów i eksploatacji urządzeń.

Produkty i systemy grzewcze, klimatyzacyjne oferowane i dostarczane przez naszą firmę to gwarancja:

  • Nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań technicznych
  • Zapewnienia i utrzymania projektowanych parametrów technicznych
  • Niskich kosztów eksploatacyjnych
  • Pewności i niezawodności długotrwałego działania.